باید سیره و سبک زندگی شهدا را به جامعه و بویژه نسل جوان معرفی نمائیم.

فرمانداری ویژه شهرستان ری نشست هماهنگی اعضاء ستاد کنگره شهدا و ایثارگران روحانی استان تهران صبح امروز با حضور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در محل سالن جلسات فرمانداری ری برگزار شد.

در ابتدای این نشست هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی و آرزوی علو درجات برای امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی به ویژه شهدای روحانی بیان داشت: برگزاری این کنگره ها می تواند نقش بارزی در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های جوان ایفاد نماید.

فرماندار ویژه شهرستان ری در ادامه افزود: آسایش حاکم بر کشور بدون شک مدیون جانفشانی شهدای عزیز می باشد لذا همه ما مدیون شهدای هستیم و باید سیره و سبک زندگی شهدا را به جامعه و بویژه نسل جوان معرفی نمائیم.تا جوانان عزیز ما با الگوبرداری از این شهدا از خون شهدا و ارزشهای انقلاب و این نظام مقدس به خوبی پاسداری کنند.

معاون استاندار تهران اظهارداشت: باید این کنگره ها را در شان شهدا برگزار کنیم، البته باید دقت کنیم با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه اسراف نشود،چون اسراف و ریخت و پاش می تواند اثرات منفی بگذارد و کارهای با ارزش ما را تحت الشعاع قرار دهد.

جمالی پور متذکر شد: باید همه برنامه ها،کنگره ها و جشنواره های فرهنگی و ارزشی را تجمیع و هدفمند کنیم تا اثر بیشتری در جامعه بگذارد،برگزاری متعدد کنگره ها و برنامه ها از سوی نهادهای مختلف با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و تاکید مقام معظم رهبری بر پرهیز از ریخت و پاش و هدر دادن بیت المال اثرات مناسبی که به دنبال آن هستیم بر جامعه نخواهد گذاشت.

معاون استاندار تهران اظهار داشت: راهپیمایی 22 بهمن امسال به لحاظ اینکه نظام در شرایط مذاکره با رقباء و دشمنان است بسیار مهم است و هرچقدر این راهپیمایی باشکوه تر برگزار شود و شعارهای آن وحدت بخش و انسجام آفرین باشد وضعیت ما در میز مذاکره قوی تر و مقتدرانه تر خواهد بود و اگر خدای ناکرده راهپیمایی ضعیف و یا شعارها اختلاف آمیز و تضعیف کننده انسجام و اتحاد داخلی باشد باعث فرصت طلبی دشمن خواهد شد، لذا امیدواریم راهپیمایی امسال تبدیل به جشن اتحاد و انسجام ایران اسلامی شود.

فرماندار شهرستان ری در پایان ابراز امیدواری کرد: راهپیمایی شهرستان ری امسال به همت مردم شریف شهرستان و مدیران، مسئولین و روحانیت محترم با شکوهتر از سالهای قبل در این شهرستان برگزار شود.

وی گفت:اطمینان دارم هرچه این راهپیمایی در شهرستان ری باشکوه تر برگزار شود در تفکیک مرزهای سیاسی شهرستان و استقرار کامل دستگاههای اجرایی و ارتقائ خدمات دستگاه ها به مردم مفید و موثرتر خواهد بود.
   1395/12/7 11:40

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )